5
Your Rating
Rating
Marriage of Convenience Average 5 / 5 out of 1
Rank
68th, it has 203 views
Alternative
결혼 장사 / The Marriage Business
Genre(s)
Status
OnGoing
0 comments

Marriage of Convenience

Bianca de Blanchefort. Zachary de Arno’nun karısı, kendini beğenmiş, hoppa ve ahlaksız davranışları nedeniyle Zachary’nin ölümünden sonra Arno ailesinden kovuldu. Gidecek hiçbir yeri yoktu, Blanchefort ailesi çoktan harebeye dönmüştü ve Bianca iyi kötü sınırdaki bir manastıra atılmıştı.

Nihayetinde soğuk taş bir zeminde sonuyla karşılaşan bir kadın. Onuru olmayan zalim bir kadın: Zamanda geriye gitmeden önce Bianca’nın hayatı böyleydi. “Bu gerçek mi? Sahiden geçmişe mi döndüm?” Bu ne bir rüya ne de bir halüsinasyondu. Bu açlık, yorgunluk ve etrafındaki her şeyin canlı olduğu hissi… Hepsi gerçekti. Eğer bu mutlak gerçekse… Eğer Tanrı ona sahiden bir değerli şans daha verdiyse…! Bir iş yapacağım. Ne de olsa evlilik bir iştir. Zachary’nin çocuğu mükemmel bir maddi destek kaynağı olacak. Eminim çeyizim de güvende kalacaktır. Blanchefort veya Arno bölgelerini de o lanet Vikont’a kaptırmak zorunda kalmayacağım.

O zaman ister baştan çıkarmayla olsun ister ikna yoluyla, kocası Zachary’nin çocuğunu doğurması gerekiyordu.

“Çeyizim tam olarak ne kadardı?”

“400 buzağı, 900 domuz, 100 ünite gümüş eşya, 300 top ipek, 2 mücevher kutusu, ve bir bölgenin bir kısmı …Arno kontluğu için iki yıllık bütçeye eşdeğer.” “Bunun bedelini ödemen gerektiğini düşünmüyor musun?”